TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Żoliborz

Szkoła nauki jazdy OSK Jedynka zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminu prawa jazdy, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Działamy na terenie całej Warszawy i zachęcamy osoby z różnych dzielnic do skorzystania z naszych usług. Nauka jazdy w dzielnicy Żoliborz to oferta skierowana między innymi do mieszkańców Żoliborza, którym zależy nie tylko na zdaniu egzaminu, ale też na kompleksowej nauce prowadzenia pojazdu.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim kursantom możliwie najlepszych warunków nauki jazdy. Przeprowadzamy zarówno szkolenia teoretyczne, jak i praktyczną naukę jazdy po drogach krajowych i miejskich. Szkolimy kursantów, którzy chcą zdać prawo jazdy kategorii B, jak również dorosłych i młodzież, których interesuje kategoria A1. W naszej placówce można także zdecydować się na szkolenie jazdy na automatycznej skrzyni biegów.

Wybierając naukę jazdy w naszej szkole, masz szansę skorzystać z pełnego kursu przygotowawczego do egzaminu. Jeżeli uważasz, że to nie wystarczy, możesz dokupić jazdy doszkalające. Nasi instruktorzy wyróżniają się dużą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, jak podejść do kursanta, który ma problem z obsługą samochodu oraz jak wytłumaczyć aktualne przepisy ruchu drogowego, aby można było je łatwiej przyswoić i zapamiętać.  Z oferty usług naszej szkoły jazdy korzystają mieszkańcy Żoliborza oraz innych dzielnic w stolicy. OSK Jedynka charakteryzuje się najwyższą jakością metod szkolenia kursantów w różnym wieku.

Do skorzystania z szkoły jazdy Jedynka zachęcamy również mieszkańców Bemowa, Bielan czy Ursynowa.