TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Ursynów

OSK Jedynka to szkoła jazdy, działająca na terenie całej Warszawy. Jeżeli interesuje Cię nauka jazdy na Ursynowie, nasza oferta skierowana jest także do Ciebie.

Nasza szkoła jazdy oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie obsługi samochodu osobowego oraz mniejszych pojazdów, takich jak skuter czy motor. Przeprowadzamy kursy na prawo jazdy kategorii B, A, A1 i A2. Wykonujemy także szkolenia z obsługi automatycznej skrzyni biegów. Nasza szkoła powstała specjalnie dla osób, którym zależy na najlepszych metodach szkolenia. Wszystkim kursantom gwarantujemy bardzo dobre warunki współpracy i zapewniamy, że nasi szkoleniowcy zajmą się ich kompletnym przygotowaniem do egzaminu praktycznego i teoretycznego. 

Kursy nauki jazdy organizujemy w trybie normalnym i przyspieszonym. Nasza oferta skierowana jest do ochotników, którzy chcą uzyskać prawo jazdy i nauczyć się prowadzenia pojazdu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Nauka jazdy dla osób z Ursynowa i okolic skierowana jest także dla młodzieży, która ukończyła 16 roku życia. Dla młodzieży niepełnoletniej organizowane są kursy na kategorie A1.

Szkoła nauki jazdy OSK Jedynka to instytucja, w której uzyskasz odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie prowadzenia pojazdu i przepisów ruchu drogowego. Zależy nam na tym, aby każdy kursant, który skorzysta z naszych usług, poruszał się po ulicach zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, przestrzegając przepisów. Chcemy, żeby wszyscy nasi kursanci osiągnęli pełną kontrolę nad pojazdem i czuli się pewnie za kierownicą. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Ursynowa oraz pozostałych warszawskich dzielnic do zapisów.