TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Bemowo

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z usług szkoły jazdy OSK Jedynka w Warszawie. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Bemowa oraz innych dzielnic w stolicy. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz mniejsze pojazdy (kategoria A1, A2). Osoby zainteresowane mogą zapisać się również na kursy obsługi automatu.

Działamy na terenie całego miasta Warszawa. Jeżeli interesuje cię nauka jazdy w okolicy dzielnicy Bemowo, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Zespół doświadczonych instruktorów zapewnia kompleksowe szkolenia, dotyczące wiedzy teoretycznej i praktycznej. Staramy się, aby każdy kursant miał szansę zapoznać się z przepisami ruchu drogowego i potrafił tę wiedzę zastosować podczas jazdy samochodem lub motorem. Dla nas najważniejsze jest to, aby nasi klienci byli dobrze przygotowani do egzaminów i w pełni opanowali prowadzenie pojazdu.

Osobom, które po ukończeniu szkolenia potrzebne są dodatkowe godziny jazdy praktycznej, oferujemy też jazdy doszkalające. Wybierając nasz kurs, możesz liczyć na pełen profesjonalizm i najlepsze metody szkolenia. W naszej szkole działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i gwarantujemy dostęp do najnowszych technologii i testów. Zapraszamy na kurs w szkole jazdy OSK Jedynka wszystkie osoby z dzielnicy Bemowo i okolic. Nasza oferta przeznaczona jest dla przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz młodzieży, która chce zdobyć uprawnienia na mniejsze pojazdy.