TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Ochota

 

Jedynka OSK to szkoła nauki jazdy, która powstała na terenie Warszawy z myślą o ludziach, dla których bardzo ważna jest wysoka jakość szkolenia. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli możliwość zdobycia pełnej wiedzy, dotyczącej przepisów ruchu drogowego, jak również nabycia umiejętności praktycznych, pozwalających się poruszać na trasie. Nasza szkoła jazdy kieruje swoją ofertę dla mieszkańców Warszawy z dzielnicy Ochota i okolic. Zapewniamy pełne szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów. Z nami nauczysz się poprawnie prowadzić pojazd po mieście i na drogach krajowych nawet w czasie wzmożonego ruchu.

Nauka jazdy oferuje kurs prawa jazdy kategoria B, który przygotuje kursanta do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Oferujemy także kurs prawa jazdy na mniejsze pojazdy, kategorie A, A1 i A2 oraz naukę jazdy automatem. Z naszych usług mogą skorzystać także osoby, zainteresowane nauką jazdy, które nie zdali egzaminu i chcą dokupić jazdy doszkalające.

Naszym celem jest przygotowanie każdego kursanta do sprawnej i bezpiecznej jazdy. Pomożemy Ci opanować prawidłowe nawyki i nauczymy pełnej kontroli nad pojazdem. Oferowany kurs prawa jazdy odbywa się na terenie miasta Warszawa. Z oferty szkoły jazdy mogą skorzystać mieszkańcy Ochoty i innych dzielnic stolicy.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą placówką. Z chęcią uzgodnimy dogodne warunki szkolenia i umówimy się na pierwszą jazdę.