TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Praga

Zapraszamy na naukę jazdy mieszkańców Pragi i innych dzielnic Warszawy. Szkoła jazdy OSK Jedynka działa na terenie całego miasta, oferując kompleksowe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Nasi szkoleniowcy to osoby z bogatym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Wszystkich kursantów zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zapewniając, że dołożymy wszelkich starań, aby egzamin został zdany jak najszybciej.

W naszej szkole działamy przy pomocy nowoczesnych metod szkoleniowych i praktycznych materiałów, dzięki którym można pogłębiać wiedzę także samodzielnie. Korzystając z naszego kursu, masz szansę w pełni poznać przepisy ruchu drogowego i nauczyć się, jak wykorzystać je na drodze. Zależy nam nie tylko na wysokiej zdawalności naszych klientów, ale też na tym, aby mogli czuć się za kierownicą pewnie i bezpiecznie.

Oprócz kursów na prawo jazdy z kategorii B i A oferujemy także naukę jazdy na automacie. Osoby, które chcą przejść z manualnej skrzyni biegów na automat, mogą potrzebować dodatkowych instrukcji. U nas wykupisz także jazdy doszkalające, jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej praktyki, niż zapewniał to pełen kurs prawa jazdy.

Oferta nauki jazdy w OSK Jedynka skierowana jest do osób z Pragi oraz okolic. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie edukacji oraz dostęp do najlepszych materiałów szkoleniowych. Z naszymi instruktorami nauczysz się samodzielnie prowadzić pojazd i dostosowywać tryb jazdy do obowiązujących zasad.