TEORIA ONLINE

SZKOŁA NAUKI JAZDY
BIAŁOŁĘKA

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Białołęka

Zapraszamy serdecznie przyszłych kierowców z Białołęki oraz wszystkich, którzy poszukują profesjonalnej szkoły nauki jazdy na terenie Warszawy! Szkoła jazdy na Białołęce to miejsce, gdzie doświadczona kadra instruktorów, pełna pasji, zaangażowania, ale też empatycznego i spokojnego podejścia przekaże Ci swoją wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia pojazdów kategorii B, a także pojazdów dwukołowych (A, A1, A2). W odpowiedzi na współczesne potrzeby oferujemy również kursy na samochody z automatyczną skrzynią biegów – dla tych, którzy cenią sobie komfort podczas jazdy i wykonywania manewrów.

Kursy dla przyszłych kierowców w szkole jazdy na Białołęce

Nasze kursy są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Szczególną uwagę przykładamy do solidnego przyswojenia przepisów ruchu drogowego, co zwiększa szanse na zdanie egzaminu teoretycznego już przy pierwszym podejściu. Praktyczne umiejętności manewrowania pojazdem to podstawa dla pewnego i bezpiecznego poruszania się po drogach – nie tylko na egzaminie, ale też później, gdy możesz już cieszyć się dokumentem potwierdzającym posiadanie stosownych uprawnień.

Jazdy doszkalające – wybierz szkołę jazdy Białołęka

Dla osób, które czują, że potrzebują dodatkowego wsparcia po ukończeniu kursu podstawowego, mamy w ofercie jazdy doszkalające. To doskonała okazja do doskonalenia swoich umiejętności pod okiem naszych instruktorów, co zwiększa pewność siebie za kierownicą. Miałeś długą przerwę w prowadzeniu auta? Straciłeś dużo punktów i boisz się dalszych konsekwencji wykroczeń drogowych? Nie czujesz się pewnie za kierownicą?

Szkoła jazdy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nie tylko mieszkańców Białołęki, ale również zaprasza kursantów z całej Warszawy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości szkolenia, dostępnego dla każdego – niezależnie od wieku czy doświadczenia za kierownicą. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Wybierz zaufaną i skuteczną szkołę jazdy Jedynka OSK

Jeśli marzysz o zdobyciu prawa jazdy, pragniesz podnieść swoje umiejętności jako kierowca, poczuć się pewniej za kierownicą, a może po prostu potrzebujesz solidnego przypomnienia zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym – szkoła jazdy Jedynka OSK jest do Twojej dyspozycji. 

Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów i przekonaj się, że jazda za kierownicą może być prawdziwą przyjemnością! Zyskaj wiedzę oraz kwalifikacje potrzebne do bezpiecznego włączenia się do ruchu drogowego, zgodnie z wszystkimi jego zasadami.

Do zobaczenia na kursie! Szkoła Jazdy – Białołęka.