TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Gocław

Zapraszamy do zapisów na kurs prawa jazdy w szkole jazdy OSK Jedynka mieszkańców Gocławia i okolic. Nasza placówka znajduje się w Centrum, jednak oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców stolicy.

OSK Jedynka powstała z myślą o zapewnieniu kursantom najlepszych warunków nauki przepisów drogowych i prowadzenia pojazdów. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii B oraz kategorii A na mniejsze pojazdy. Osobom zainteresowanym zapewniamy możliwość wzięcia udziału w szkoleniu na automatach, czyli obsługi automatycznej skrzyni biegów.

W naszej pracy cenimy sobie dokładność i bezpieczeństwo, dlatego korzystając z naszego kursu, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby nauczyć cię bezpiecznie i sprawnie prowadzić pojazd. Profesjonalni instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie nauki jazdy i potrafią swoją wiedzę przekazać w sposób zrozumiały.

Dzięki nowoczesnym metodom nauki oraz dostępności wielu materiałów szkoleniowych udało nam się pomóc już wielu osobom. Robimy wszystko, aby nasi kursanci jak najszybciej zdali egzamin teoretyczny i praktyczny. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie do egzaminu, ale także nauka jazdy w taki sposób, aby po ukończonym kursie nasi klienci potrafili prowadzić pojazd sprawnie i bezpiecznie. Zapraszamy na naukę jazdy mieszkańców Gocławia, którzy chcą nauczyć się jeździć po trasach krajowych i miejskich. Przygotujemy cię do prowadzenia pojazdu zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym.