TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Bielany

Szkoła jazdy OSK Jedyna działa na terenie całej Warszawy. Oferujemy kompleksowe szkolenia prawa jazdy kategorii B i A. Zapraszamy do skorzystania z nauki jazdy mieszkańców Bielan i innych dzielnic stolicy.

W naszej szkole masz szansę w pełni przygotować się do teoretycznego i praktycznego egzaminu na prawo jazdy. Naszym szkoleniowcom zależy nie tylko na tym, aby każdy kursant jak najszybciej zdał egzamin, ale też, aby nauczył się w pełni panować nad pojazdem. Oferujemy dogłębną wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego i dbamy o to, aby nasi klienci potrafili tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Sprawna i bezpieczna jazda to dla nas priorytet, dlatego dużą wagę przywiązujemy do tego, aby kursanci potrafili poradzić sobie na trasie, na drogach miejskich i krajowych, nawet przy wzmożonym ruchu ulicznym.

W naszej szkole jazdy możesz skorzystać również ze szkolenia w obsłudze automatycznej skrzyni biegów. Jest to oferta skierowana nie tylko dla przyszłych kierowców, ale również dla osób, które po raz pierwszy chcą kupić samochód z automatem. Z usług naszej szkoły jazdy korzystają mieszkańcy Bielan oraz innych dzielnic stolicy. Stawiając na nasz kurs, możesz liczyć na indywidualne podejście oraz szeroką wiedzą naszych instruktorów.  Oferujemy także komplet materiałów szkoleniowych, dzięki którym możesz pogłębiać swoją wiedzę samodzielnie. Osobom, które po ukończeniu kursu potrzebna będzie dalsza praktyka, oferujemy jazdy doszkalające.  Do skorzystania z naszej szkoły jazdy zachęcamy również mieszkańców Bemowa, Mokotowa czy Ursynowa.