TEORIA ONLINE

Wysoka Zdawalność

Szkoła numer 1 na Mazowszu

Dostępność instruktorów i terminów jazd

Nowoczesna flota

  • Jeździmy na samochodach egzaminacyjnych Hyundai i20
  • Największa flota samochodów kategorii B w Warszawie
  • Bezawaryjne, czyste i zadbane samochody
  • Wszyscy pracownicy zaszczepieni

CO WYRÓŻNIA JEDYNKĘ

Raty 0%

Wystarczy 500 zł aby rozpocząć kurs! Kolejne 300 zł przed rozpoczęciem jazd. Reszta płatna do 10 godz. zajęć praktycznych.

Alkogogle

Jako jedyni w Warszawie proponujemy Ci jazdę w alkogoglach które imitują jazdę pod wpływem alkoholu. Masz możliwość jazdy w stanie

Kursy kat. A i B

Profesjonalnie przeprowadzamy kursy na kat. A i B, gwarantujemy przyjemną i bezstresową naukę oraz rzetelne przygotowanie do Egzaminu

English courses

We also organize an English courser for both parts (theory & practice). You will pay only 3000 PLN.

Gratisy dla kursantów

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające dla osób, które ukończyły kurs lub szkolenie dodatkowe, oczekują na Egzamin Państwowy lub które posiadają prawo jazdy.

NASI / INSTRUKTORZY

edyta

Kategorie: B, B1

artur

Kategorie: B, B1

robert

Kategorie: B, B1

edyta

Kategorie: B, B1

Szkoła jazdy - Mokotów

Zapraszamy wszystkie osoby, poszukujące szkoły jazdy na Mokotowie. Jedynka OSK działa na terenie całej Warszawy, a nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, poszukujących dobrego kursu na prawo jazdy kategorii B oraz kategorii pojazdów mniejszych (A, A1, A2). Oferujemy także naukę jazdy na automacie, a osoby, które po zakończeniu kursu uważają, że potrzebują więcej praktyki, mogą skorzystać z jazd doszkalających.

Szkoła jazdy OSK Jedynka oferuje naukę jazdy dla mieszkańców Mokotowa i okolic. Zapewniamy szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów, których celem jest przygotowanie każdego kursanta do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Bardzo ważne dla nas jest, aby każdy z naszych klientów poznał przepisy ruchu drogowego i nauczył się poruszać na trasie sprawnie i bezpiecznie, nawet podczas intensywnego ruchu. Uczymy kursantów dokładnej obsługi pojazdu i staramy się, aby nabyli nad nim pełną kontrolę jeszcze przed przystąpieniem do egzaminu praktycznego.

Nauka jazdy w OSK Jedynka to propozycja dla osób w różnym wieku. Zachęcamy do skorzystania z oferty zarówno młodzież w wieku 18 lat, jak i osoby dorosłe, które myślą o podszkoleniu się w jeździe lub po raz pierwszy chcą zdać prawo jazdy. Nasza szkoła działa na terenie całej Warszawy, a oferta skierowana jest do mieszkańców stolicy, którzy poszukują szkoły jazdy, stawiającej na najwyższą jakość szkolenia. Gwarantujemy, że każda osoba, która się do nas zgłosi, będzie miała możliwość odbycia pełnego kursu, zarówno z zajęć teoretycznych, jak i jazdy w terenie. 

Do skorzystania z szkoły jazdy Jedynka zachęcamy również mieszkańców Bemowa, Bielan czy Ursynowa.