5 28 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
29 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
1 rok temu
Ocena :
     

Dziękuję za przygotowanie do egzaminu. Bardzo polecam Pana Artura. Właściwy człowiek we właściwym miejscu, widać, że instruktor z powołania. Robiłam tutaj kurs uzupełniający, a o wiele więcej nauczyłam się niż na kursie pierwotnym. Pan Artur uczy jazdy i wykonywania na manewrów na logikę. Spokojnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Na lepszego instruktora nie mogłam trafić. 🙂

Kinga
Kinga
1 rok temu
Ocena :
     

Wszystko super, rzetelne i staranne przygotowanie do jazdy. Zostałam nauczona prawdziwej jazdy, a nie schematycznej, która zapewnia jedynie zdanie egzaminu.

Jessika
Jessika
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo polecam pana Artura myślę, że nie mogłam trafić na lepszego instruktora, ma dobre podejście do kursanta, wszystko tłumaczy cierpliwie i do skutku w jak najprostszy sposób. Na każde pytanie potrafi odpowiedzieć z sensem. Egzamin wewnętrzny już zdany za pierwszym razem teraz zewnętrzny i można śmigać, myśle, że po jazdach z panem Arturem egzamin zewnętrzny zdam bez najmniejszego problemu ????????

Agata
Agata
2 lat temu
Ocena :
     

Spokój, ogrom cierpliwości. W końcu trafiłam na idealnego instruktora; który dużo wymaga, uczy, ale i pomoże; odpowie na każde pytanie. Jazdy były super! Będę dobrze wspominać. Egzamin zdany 🙂 Dziękuję Panie Arturze!! Polecam z całego serca.

Jarosław
Jarosław
3 lat temu
Ocena :
     

witam. dziekuje bardzo za kurs panu arturowi. dzieki jego profesjonalizmowi zdalem egzamin mimo wielkich nerwow.
dziekuje

Mirosław Z
Mirosław Z
3 lat temu
Ocena :
     

kurs bardzo sprawny. egzaminy zdane. dziekuje panie arturze!

łukasz
łukasz
3 lat temu
Ocena :
     

dziekuje panie Arturze za swietny i sprawny kurs.
pozdrawiam

Edyta
Edyta
3 lat temu
Ocena :
     

Polecam Pana Artura jako instruktora nauki jazdy. Mimo moich stresów i błędów udało mu się nauczyć mnie jeździć i zdać egzamin. Pozdrawiam serdecznie

Andrzej
Andrzej
4 lat temu
Ocena :
     

Bardzo profesjonalny i cierpliwy instruktor

Nadiya
Nadiya
4 lat temu
Ocena :
     

Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość. BARDZO DZIĘKUJĘ I POLECAM

Nadiya
Nadiya
4 lat temu
Ocena :
     

Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość.POLECAM. DZIĘKUJĘ BARDZO!!!

Łukasz
Łukasz
4 lat temu
Ocena :
     

Polecam Pana Artura w 100%. Bardzo cierpliwy i pozytywny.

alicja
alicja
4 lat temu
Ocena :
     

mistrz! serdecznie polecam

artur
artur
4 lat temu
Ocena :
     

polecam szkole i mojego imiennika pana artura!

Paulina-ciezarowka
Paulina-ciezarowka
4 lat temu
Ocena :
     

Najlepszy instruktor! Rozmowny, wesoly, cierpliwy, nie da sie go nie lubic! 🙂 Na kazde, nawet najglupsze pytanie zawsze odpowie 🙂 Wytlumaczy wszystko, poprawi kazdy blad zrobiony przez kursanta. I przede wszystkim wierzy w 100% w kursantka, ktory sam w siebie nie wierzy! 🙂 Egzamin panstwowy (teoria i praktyka) zdane za pierwszym razem!!!! SERDECZNIE DZIEKUJE ARTUROWI ZA WSZYSTKO!

julia
julia
4 lat temu
Ocena :
     

ciekawy człowiek. świetny instruktor. pokazał mi wszystkie zakamarki tras egzaminacyjnych i omówił wszystkie zagadnienia egzaminacyjnie w bardzo przystępny sposób. wszystko zdanie za pierwszym razem!!
serdecznie polecam

Monika
Monika
5 lat temu
Ocena :
     

Artur to najlepszy instruktor, na którego mogłam trafić. Przesympatyczny człowiek. Miły, uprzejmy i bardzo sympatyczny. Nie miałam oporów, żeby po kilka razy pytać o to samo 🙂
Polecam Artura jako instruktora!

Vasyl
Vasyl
5 lat temu

dzięki Arturowi zdałem egzamin za pierwszym razem! brawo ja!

Karol
Karol
5 lat temu
Ocena :
     

bardzo fajnie jezdzilo mi sie z Arturem. Wytlumaczyl, opisal, powiedzial co i jak, czego nie robic a co nalezy robic. Zajecia minely bardzo szybko i na pewno bede polecal dalej.

Agnieszka K
Agnieszka K
6 lat temu
Ocena :
     

Wspaniały, cierpliwy i uśmiechnięty instruktor. Pan Artur należy do osób, który nie da rady nie lubić, a jazdy odbywaja się w bardzo przyjaznej atmosferze, bez krzyku i złości. Wiedzę, którą przekazał mi instruktor, to nie tylko po to, aby zdać egzamin na prawo jazy, ale również, aby byc dobrym i rozważnym kierowcom. Polecam, polecam, polecam!!!!

Ernest
Ernest
6 lat temu
Ocena :
     

Naprawdę dobra szkoła jazdy, miałem kilka godzin na Skodzie a cała reszta na najnowszym hyundaiu. Co do samych instruktorów to nie mam żadnych uwag, naprawdę super ludzie, gdy czegoś nie rozumiałem albo miałem problemy to zawsze byli w stanie pomóc. Szczególne pozdrowienia dla Pana Artura bez którego nie mógłbym zdać prawka za pierwszym razem! Atmosfera nauki była przyjemna a czasami wyluzowana bo instruktor nie krzyczał a spokojnie tłumaczył co i jak robić a dodatkowo można było coś pogadać na różne tematy. Polecam szkołe jazdy!!! ~Ernest

Joanna S
Joanna S
6 lat temu
Ocena :
     

W miałam DUŻE SZCZĘŚCIE spotkać p.ARTURA. Super instruktor i fantastyczny nauczyciel. Były to jazdy doszkalające, ale dopiero podczas tych lekcji nauczyłam się bez stresu prowadzić samochód. Pan Artur zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania i cierpliwie wszystko wyjaśniał, pokazywał technikę jazdy i dzielił się swoim doświadczeniem. Lekcje z nim były dla mnie przyjemnością i trochę żałuję, że już się skończyły. Pana Artura będę wspominała z ogromną sympatią – kompetentny, kulturalny, taktowny, opanowany, komunikatywny… same plusy. Dzięki niemu zdałam egzamin i na pewno będę go polecała innym. ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKIEGO INSTRUKTORA JAK p.ARTUR. Panie Arturze – bardzo dziękuję. Niestety, na kursie… Czytaj więcej »

Małgosia B
Małgosia B
6 lat temu
Ocena :
     

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Artura! Świetnie wszystko tłumaczy, jest cierpliwy i wyrozumiały a przede wszystkim spokojny (nie krzyczy!). Jazdę umila również tym, że można z nim pogadać i wszystkiego nauczyć się od podstaw. Ja idąc na kurs nie miałam pojęcia o tym jak się jeździ a zdałam za pierwszym razem 🙂 Dzięki Artur!

Agniecha
Agniecha
6 lat temu
Ocena :
     

Przystępna cena, w związku z tym szkoła ma wielu kursantów, co skutkuje pewnymi problemami z umawianiem jazd. Dobrze prowadzone wykłady – bardzo konkretne, jasne, przejrzyście podawane treści. Największym bogactwem tej szkoły są instruktorzy. Jeździłam przede wszystkim z panem Arturem – wspaniały człowiek i instruktor – cierpliwy, spokojny, życzliwy, bardzo dobrze tłumaczy, potrafił wykształcić u mnie prawidłowe nawyki (co nie było proste). Dużo też zawdzięczam pani Ani, która nie tylko uczyła mnie myślenia na drodze, ale też natchnęła wiarą we własne siły. Efekt nauki w OSK Jedynka – i teoria, i praktyka zdane za pierwszym razem(!) Dziękuję 🙂

Łukasz
Łukasz
6 lat temu
Ocena :
     

super instruktorzy, niezłe terminy! Zdałem teorie i praktyke za pierwszym razem! Pozdrawiam Pana Artura! 😉

Anna W
Anna W
6 lat temu
Ocena :
     

Zdecydowanie polecam!!! Kurs podstawowy kończyłam w innej warszawskiej szkole, której nie polecę. Dopiero w OSK Jedynka korzystając z jazd doszkalających przekonałam się jak powinna wyglądać nauka jazdy z kompetentnym instruktorem. Serdecznie polecam Pana Artura – jest świetnym profesjonalistą! Dzięki Jego cierpliwości i cennym, praktycznym wskazówkom zapomniałam o całym stresie związanym z nauką jazdy i w końcu mam upragnione prawo jazdy 🙂 Serdecznie polecam!

Karol S
Karol S
6 lat temu
Ocena :
     

Bardzo dobra lokalizacja i terminy wykladów teoretycznych. Super podejście instruktura (Artur). Elastyczny grafik, zawsze znalazł czas dla mnie, a dużo wolnego go nie mam. Jazda głównie po trasach egzaminacyjnych, co bardzo pomogło na egzaminie. Wszystko było bardzo dobrze organizacyjnie przygotowane. Polecam Jedynkę i Pana Artura 🙂

Artur
Artur
6 lat temu
Ocena :
     

Bardzo polecam szkołę OSK Jedynka! Profesjonalne wykłady z teorii, przekazywane w bardzo przystępny sposób. Świetna atmosfera oraz doskonałe i pełne profesjonalizmu przygotowanie do egzaminu. Gorąco polecam jazdy z instruktorem Arturem. Jazda bez stresu i w milej atmosferze.

Sławomir
Sławomir
6 lat temu
Ocena :
     

Gorąco polecam jazdy z instruktorem Arturem. Jazda bez stresu i w milej atmosferze. Mogę śmiało powiedzieć, że bylem dobrze przygotowany do egzaminu.

29
0
Would love your thoughts, please comment.x