5 16 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
4 lat temu
Ocena :
     

Dziękuje za profesjonalizm, cierpliwość i dużo dobrych, praktycznych podpowiedzi. Egzamin wreszcie zdany!

łukasz dworak
łukasz dworak
4 lat temu
Ocena :
     

wszystko zdane. pani edytko dziekuje za cierpliwosc i profesjonalizm.

Aneta Milecka
Aneta Milecka
5 lat temu

kochana Edytka! dziękuję ze nauczyłaś mnie jeździć. wreszcie mąż nie będzie bał się ze mną jeździć!

Monika W
Monika W
6 lat temu
Ocena :
     

Jestem zarówno świeżo po kursie jak i egzaminie państwowym. Co mogę powiedzieć? Sam kurs super. Wykłady powadzone w super atmosferze, z ćwiczeniami które łatwiej pomagają zrozumieć zagadnienia jak i również pomoc wykładowcy który odpowie na każde pytanie jest świetna. Co do jazd P.Edyta niezastąpiona kobieta. Jej podejście do kursanta, ale i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Każda wskazówka, którą dostałam pomogła zdać mi egzaminy bez problemu. Uśmiechnięta i potrafiąca rozładować stres kursanta, nauka przy boku takiego instruktora to czysta przyjemność. Uważałam, że jestem oporna na wiedzę i nigdy nie dam rady jeździć samochodem, ale P.Edyta znalazła na mnie sposób i jazda… Czytaj więcej »

Iza
Iza
6 lat temu
Ocena :
     

Zapisałam się na jazdy doszkalające po nieudanym kursie w innej szkole. Moją instruktorka była Pani Edyta. Bardzo polecam Panią Edytę – fantastyczna kobieta i mega profesjonalna instruktorka. Przed rozpoczęciem jazd doszkalających nie wierzyłam, że mogę zdać kiedykolwiek egzamin na prawo jazdy i byłam bliska rezygnacji. Pani Edyta ma na każdego sposób, potrafi przetłumaczyć z języka specjalistycznego na zrozumiały dla laików, a nawet ten dla laików na zrozumiały dla kobiet, które wcześniej z samochodem nie miały nic wspólnego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gdyby nie ona nie zdałabym bym tego chyba nigdy, a mój sukces to konsekwencja jej ciężkiej pracy,… Czytaj więcej »

Mateusz
Mateusz
6 lat temu
Ocena :
     

Egzamin praktyczny (na Bemowie) zdałem bez stresu za pierwszym podejściem, więc myślę iż posiadająca uprzejmą, ugodową i pomocną kadrę pracowniczą szkoła 'OSK Jedynka’ jest naprawdę godna polecenia !!! Jeździłem z Panią Edytą, którą serdecznie pozdrawiam ! Bardzo sympatyczna i punktualna instruktorka o realistycznym i konkretnym – zwłaszcza jak na kobietę 🙂 – podejściu do kursantów oraz do prowadzenia pojazdu. Profesjonalnie uczy zarówno jeździć (a nie tylko zdać egzamin) jak i prawidłowego zachowania za kierownicą względem innych użytkowników na drodze, co zwłaszcza przy jeździe po mieście jest dość istotne.

Piotr G
Piotr G
6 lat temu
Ocena :
     

Świetna szkoła jazdy! dobra cena za kurs, dobrze zorganizowane i szkoła mieści się w dobrej lokalizacji (centrum). Jeździłam z Edytą, bardzo fajna i luźna atmosfera, profesjonalne, indywidualne podejście do kursanta i bardzo dobrze tłumaczy, nauczyła mnie mnóstwo praktycznych umiejętności i przede wszystkim opanowała mój stres !!! Kurs był wielką przyjemnością i lepiej trafić nie mogłem, dzięki Edycie egzamin zakończył się sukcesem.

Anna B
Anna B
6 lat temu
Ocena :
     

Po niemal 3 latach niejeżdżenia samochodem, nienajlepszymi doświadczeniami z wcześniejszymi instruktorami i egzaminatorami do egzaminu praktycznego przygotowywała mnie Edyta. Edyta jest osobą profesjonalną, konkretną, spokojną i cierpliwą, która doskonale przekazuje swoją wiedzę i umiejętności. Jednak nie cacka się z brakiem skupienia i myślenia, co dla mnie jest olbrzymim plusem gdyz szybkopozwala ci to wrócić na odpowiedni tor. Nie tylko nauczy cię doskonale zdać egzamin, ale także nauczy cię codziennej, nieco realniejszej eksploatacji samochodu. Gorąco polecam A.

Katarzyna M
Katarzyna M
6 lat temu
Ocena :
     

Bardzo rzetelna i profesjonalna szkoła, do tego lokalizacja w samym centrum. Samochody zadbane, instruktorzy punktualni. Szczególnie polecam Panią Edytę – prawdziwy pedagog, cierpliwa i potrafiąca przekazać wiedzę a do tego dusza człowiek 🙂 Wszystkim bardzo polecam.

Bożena
Bożena
6 lat temu
Ocena :
     

Instruktorka Edyta – nie mogłam trafić lepiej! Ogromne umiejętności dydaktyczne. Potrafi bez stresu, krzyku i represji zmotywować do podejmowania wyzwań (wiadomo, dla kursantki w pierwszych godzinach nauki lewoskręt wydaje się lotem w kosmos). Pełny profesjonalizm – żadnego załatwiania prywatnych spraw, pogaduch przez telefon. I starająca się pogodzić swój napięty harmonogram z możliwościami kursantek. Jestem przekonana, że bez Edyty, po 30 godzinach kursu i 10 doszkalających nie zdałabym egzaminu praktycznego za pierwszym razem. Dzięki wielkie Edyta! Jesteś wielka!

Weronika
Weronika
6 lat temu
Ocena :
     

Z czystym sumieniem polecam Oska Jedynkę. Do egzaminu byłam przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Teoria zajęła tylko jeden weekend i od razu zapisałam się na jazdy. Zdałam za pierwszym razem teorie jak i praktykę. Instruktorka Pani Edyta wspaniała nie tylko instruktorka ale i osoba. Od początku do końca jeździłam tylko z nią jest bardzo zaangażowana, cierpliwa, profesjonalna i zna się na rzeczy. Nigdy jazdy nie były odwoływane, zawsze wszystko punktualnie.Na jazdach panuje bardzo miła atmosfera, nie denerwuje się kiedy coś nie wychodzi co pozwala łatwiej przyswoić wiedzę. Nauczyła mnie wszystkiego za co jestem jej bardzo wdzięczna i wszystkim życzę takiej… Czytaj więcej »

Iwona
Iwona
6 lat temu
Ocena :
     

Serdecznie wszystkim polecam tę szkołę nauki jazdy. Bardzo miła atmosfera, bardzo dobrzy Instruktorzy w szczególności Pani Edyta! Rzeczowa, punktualna, cierpliwa, zwraca uwagę na szczegóły – Instruktor z powołania. Ja jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam w ręce tak profesjonalnego Instruktora, który w bardo przystępny sposób przekazał mi potrzebną wiedzę oraz motywował i był zaangażowany. Dla mnie piątka z wielkim plusem 🙂

Asia J
Asia J
6 lat temu
Ocena :
     

Koniecznie Pani Edyta! Super atmosfera, a przy tym zero owijania w bawełnę, pełny profesjonalizm, widać, że instruktorka z pasją! Dostałam konkretny zastrzyk wiedzy i przydatnych umiejętności. Miałam wcześniej 3 rożnych instruktorów w innych szkołach (zawaliłam 1 podejście), więc wiem, co mówię – to dzięki kilku spotkaniom z Panią Edytą zdałam za drugim razem 😀

Damian
Damian
6 lat temu
Ocena :
     

Zdecydowanie polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy w Warszawie, nie ma lepszej od OSK 🙂 Instruktorka od jazd pani Edyta nauczyła mnie na tyle dobrze,żebym poradził sobie zarówno na egzaminie państwowym jak i normalnej jeździe samochodem. Jest najlepsza instruktorka. Zdałem za 1 razem dzięki uczeniu się w tej szkole.Jestem w pełni usatysfakcjonowany!

Magda B
Magda B
6 lat temu
Ocena :
     

Świetna szkoła, polecam w szczególności Panią Edytę, niesamowity człowiek, jazdy doszkalające z nią to sama przyjemność 🙂

Marta
Marta
6 lat temu

Mój kurs z Jedynką przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Postarali się aby dopasować mnie do instruktora i trafiłam na Edytę. Złapałyśmy dobry kontakt, Edyta w prosty i konkretny sposób wyjaśnia zasady poruszania się na drogach oraz zwraca dużą uwagę na technikę jazdy. Miło i owocnie spędzone 30 godzin. Zdałam swój egzamin państwowy za drugim razem, ale tylko dlatego że za pierwszym miałam duży niefart pogodowy i warunki oraz niespodziewana sytuacja uniemożliwiła mi zdanie. Drugie podejście obeszło się płynnie i oczywiście stresowo ale trafiłam na pozytywnego ( i trochę pomagającego Egzaminatora) i zdałam. Polecam OSK Jedynka i oczywiście personalnie – Edytę… Czytaj więcej »

Marek
Marek
6 lat temu
Ocena :
     

Super instruktor, pełen profesjonalizm. Właściwe podejście polegające na nauce jazdy a nie na nauce pod egzamin.
Zdałem za pierwszym razem w Warszawie. Polecam Panią Edytę dla osób, które wymagają dużo od siebie i są nastawione na współprace.
Polecam.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x