17 komentarzy do "Robert"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Aleksandra D
Gość
Ocena :
     

Świetny instruktor!!! Konkretny, miły i dobrze uczący! Zajęcia przebiegły bardzo szybko, a dzięki nim dołączyłam do grona osób, które posiadają prawo jazdy. Polecam i jeszcze raz dziękuję Robercie za wyrozumiałość i cierpliwość 🙂

Magdalena
Gość
Ocena :
     

Zajęcia z Robertem to sama przyjemność. Dokładnie wszytko tłumaczył i wyjaśniał bez nerwów i krzyczenia, za to z dużą dozą cierpliwości oraz uśmiechu. Dzięki niemu bezproblemowo zdałam egzamin za pierwszym razem, a po odebraniu dokumentu, który pozwolił mi poruszać się w ruchu drogowym wsiadłam do swojego samochodu i pojechałam. Świetny człowiek.

Sandra S
Gość
Ocena :
     

Jazdy po mieście odbywałam z Panem Robertem na Hyundaiu i20 dokładnie taki sam jak na egzaminie państwowym co było ułatwieniem .
ponieważ opanowałam w 100% obsługę samochodu. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, przy fajnym radyjku. Dużym plusem jest to, że z Panem Robertem można sobie pożartować, atmosfera jest luźna i bezstresowa. Przepisy ruchu drogowego były wytłumaczone w bardzo przyswajalny sposób. Dobrze, że trafiłam na tak profesjonalną osobę ponieważ egzamin okazał się do przejścia. Będę polecała wszystkim kursantom.

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz