8 komentarzy do "Robert"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Aleksandra K
Gość
Ocena :
     

Atrakcyjna cena, ciekawe wykłady i super atmosfera.Moim instruktorem był Robert, profesjonalny i zawsze punktualny.Dodatkowo wielki plus to to że OSK ma bardzo dobra lokalizacje.Serdecznie polecam.

Karol F
Gość
Ocena :
     

Bardzo polecam szkołę, zwłaszcza jazdę z Robertem. Gwarantuje on fajną i przyjemną jazdę, świetne nauczanie z duża ilością wskazówek odnośnie samego egzaminu, które umożliwiły mi zdanie go za pierwszym razem, dobrą muzykę oraz luźną atmosferę zapewniająca pełen komfort jazdy i nauki. Jazda z nim to świetnie zainwestowany czas oraz pieniądze. Pozdrawiam i polecam, gdyż to strzał w 10!!

Daga K
Gość
Ocena :
     
Na jazdy doszkalające, zupełnie przez przypadek zapisałam się do Pana Roberta. I była to naprawdę bardzo dobra decyzja. Gdy przyszłam w umówione miejsce instruktor już na mnie czekał z wielkim uśmiechem, co przyznam dodało mi odwagi!!! Jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze, bezstresowo i na spokojnie! Wszystkie niedociągnięcia w mojej wiedzy dotyczącej ruchu drogowego były wyjaśniane i opisywane również podczas jazdy! Dużym plusem instruktora jest cierpliwość oraz wyrozumiałość 😉 Wiele razy jeździliśmy trasami egzaminacyjnymi podczas których Pan Robert zwracał uwagę na miejsca, w których trzeba uważać! Oprócz tego dzięki temu, że jazdy zaczynały się w Centrum opanowałam również poruszanie się… Czytaj więcej »

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz