16 komentarzy do "Robert"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Małgorzata
Gość
Ocena :
     

Witam miałam przyjemność jeździć z Panem Robertem. Instruktor z powołania cierpliwy wszystko dokładnie tłumaczy. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Pan Robert uczy myślenia podczas jazdy cierpliwie i spokojnie odpowiada na pytania kursanta. Nauka jazdy z Panem Robertem to czysta przyjemność bez stresu i nerwów. Bardzo dziękuję za cenne rady i przygotowanie do egzaminu. Tak trzymać Panie Robercie.

Mariusz
Gość
Ocena :
     

Polecam przede wszystkim instruktora Roberta. Miałem przyjemność jeździć z nim i wszystko było jak należy. Dobrze i zrozumiale tłumaczy przepisy ruchu drogowego, sytuacje na drodze oraz odpowiada bez zastanowienia na zadane pytania- co potwierdza jego wiedzę i lata pracy w tym zawodzie. Ciężko go zagiąć i wyprowadzić z równowagi. Ani razu nie był zdenerwowany ani nawet w złym humorze. Godziny mijały bezstresowo i nie dłużyły się. Nie było problemu z umawianiem się na jazdy, punktualnie zawsze rozpoczynaliśmy. Robert dzięki jeszcze raz!

Aleksandra D
Gość
Ocena :
     

Świetny instruktor!!! Konkretny, miły i dobrze uczący! Zajęcia przebiegły bardzo szybko, a dzięki nim dołączyłam do grona osób, które posiadają prawo jazdy. Polecam i jeszcze raz dziękuję Robercie za wyrozumiałość i cierpliwość 🙂

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz