12 komentarzy do "Robert"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Sandra S
Gość
Ocena :
     

Jazdy po mieście odbywałam z Panem Robertem na Hyundaiu i20 dokładnie taki sam jak na egzaminie państwowym co było ułatwieniem .
ponieważ opanowałam w 100% obsługę samochodu. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, przy fajnym radyjku. Dużym plusem jest to, że z Panem Robertem można sobie pożartować, atmosfera jest luźna i bezstresowa. Przepisy ruchu drogowego były wytłumaczone w bardzo przyswajalny sposób. Dobrze, że trafiłam na tak profesjonalną osobę ponieważ egzamin okazał się do przejścia. Będę polecała wszystkim kursantom.

Joanna
Gość
Ocena :
     

Bardzo polecam instruktora Roberta. Instruktor jest profesjonalistą i doskonale wie jak zrobić, żeby nauczyć bezpiecznie, dobrze jeździć i jak przygotować osobę do egzaminu.
Teoria i praktyka państwowa zdana za pierwszym razem!!! 🙂
Instruktor fantastyczny, miły i bezkonfliktowy!!! 🙂

Jarek
Gość
Ocena :
     

Wybór tej szkoły był najlepszą decyzją, miałem super instruktora, Pana Roberta, który przygotował mnie szczegółowo na egzamin, który zdałem za pierwszym razem, zarowno teorie i praktykę bezbłędnie. Pan Robert świetnie uczy nawet oporne osoby, pomógł mi nabrać pewności siebie, wytłumaczył dokładnie przepisy ruchu drogowego jak i płynnej, BEZBLEDNEJ jazdy. Wielkie podziękowania dla Pana Roberta, to była jazda numer 1! Dzięki i pozdrawiam Jarek

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz