7 komentarzy do "Paweł"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mateusz L
Gość
Ocena :
     

Instruktor fantastyczny! Miły, bezkonfliktowy, zawsze można się dogadać! Jezdzilem z panem Pawlem, najlepsze okreslenie to jak w ankiecie ponizej tj :instruktor z powolania”! Zadnych krzykow, zadnych niescislosci. Wrecz pomaga i dopytuje czy w czyms jeszcze pomoc! Atmosfera na teorii wyśmienita, gorąco polecam! Teoria i praktyka państwowa zdana za pierwszym razem i to na Maxa! Jeśli chodzi o czas to 3 dni teoria i półtora miesiąca jazd i mam już prawo jazdy!

Madzia B
Gość
Ocena :
     
Jazdy miałam przyjemność odbywać z Pawłem. Atmosfera i nauka jazdy z Pawłem jak najbardziej super. Polecam serdecznie! Jednym minusem było to, że czasem zdarzyło się, że moje jazdy były odwoływane przez co zrobienie prawka zajęło mi znacznie dłużej niż zakładałam na początku. Samo biuro w którym odbywały się zajęcia teoretyczne i egzamin wewnętrzny pozostawia wiele do życzenia – wnętrze jest po prostu nieładne, panuje tam nieporządek, a palenie tytoniu w tym miejscu jest według mnie niedopuszczalne. Zdając egzamin wewnętrzny bardzo źle się czułam przez zapach dymu tytoniowego. Stawiam 4 gwiazdki za wykwalifikowanego instruktora i cenę kursu. Nad biurem warto by… Czytaj więcej »
Renata W
Gość
Ocena :
     

Polecam OSK Jedynka! Szczególne podziękowanie Pawłowi za profesjonalizm i zaangażowanie w to co robi, za dobre przygotowanie mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem. Dziękuję bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz