7 komentarzy do "Maciej"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Grzegorz
Gość
Ocena :
     

Pan Maciej jest bardzo dobrym instruktorem, który nauczył mnie wszystkiego. Nie jeździłem nigdy samochodem i przyznam że troche się bałem pierwszych zajęć teoretycznych. Jednak od razu na pierwszej godzinie przekonałem się że zupełnie niepotrzebnie ponieważ Pan Maciej bez stresu wszystko mi wytłumaczył i nauczył. Zajęcia były bardzo miłe i szybko upływały. Instruktor jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały na spokojnie opisuje sytuacje na drodze.

Natalia
Gość
Ocena :
     

Bardzo polecam, Pan Maciej bardzo dobrze przygotował mnie zarówno do egzaminu jak również do codziennej jazdy, miał dużo cierpliwości i wiele dobrych rad, dzięki czemu bez problemu zdałam egzamin za pierwszym razem.

Iwona B
Gość
Ocena :
     
Robilam w tej szkole prawo jazdy prawie 4 lata temu. Uczciwie postawilam sprawe czego oczekuje i to wszystko otrzymalam. Rzetelnej wiedzy, nauki na najwyszym poziomie, a przede wszystkim takiego przygotowania mnie do egzaminu, abym byla przygotowana i zdolna go zdac pozytywnie. Oczywiscie sprawdzilam sobie wczesniej statystyki zdawalnosci i Jedynka byla w tamtym czasie /mam nadzieje, ze tak jest nadal/ w czolowce jesli chodzi o zdawalnosc. Zaryzykowalam w szkole Jedynce /dodam, ze wczesniej podziekowalam 3 innym szkolom z ktorych bylam bardzo niezadowolona i rozczarowana/ i wykupilam kurs w Jedynce. Zdalam za pierwszym razem /zupelnie w to nie wierzac, bo rozne historie… Czytaj więcej »

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz