9 komentarzy do "Krzysiek"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Grzegorz
Gość
Ocena :
     

Bardzo dobry, cierpliwy i wymagający instruktor. Podczas jazd wszystko od początku wytłumaczył i pokazał. Jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych dzięki czemu znacznie pewnie się czułem na egzaminie, który bez problemu zdałem. Największym problemem było dla mnie parkowanie, ale i to opanowałem podczas zajęć z Panem Krzysztofem.

Gośka
Gość
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolona z całego kursu. Jazdy z Panem Krzysztofem odbywały sie w miłej atmosferze bez zbędnego stresu. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy i wyjaśnia na drodze. Polecam serdecznie!

Szymon G
Gość
Ocena :
     

Pan Krzysztof to prawdziwy kozak. Jazdy nie są z nim nudne oraz wie g zdzie kursanta poprowadzić aby odpowiednio przygotować do egzaminu. Utrzymuje świetną atmosferę przez co jazdy są bardziej energiczne i nie jest na nich nudno. Jeżeli chodzi o godziny to jak na wakacje było bardzo dobrze wiedząc, że w tym okresie wiele osób jest równie chętne do ukończenia kursu jak najszybciej. Reasumując: jazdy oraz wykłady są w bardzo dużym stopniu pouczające, zdecydowanie pomagają i nie należą do tych nudnych.

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz