7 komentarzy do "Krzysiek"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Szymon G
Gość
Ocena :
     

Pan Krzysztof to prawdziwy kozak. Jazdy nie są z nim nudne oraz wie g zdzie kursanta poprowadzić aby odpowiednio przygotować do egzaminu. Utrzymuje świetną atmosferę przez co jazdy są bardziej energiczne i nie jest na nich nudno. Jeżeli chodzi o godziny to jak na wakacje było bardzo dobrze wiedząc, że w tym okresie wiele osób jest równie chętne do ukończenia kursu jak najszybciej. Reasumując: jazdy oraz wykłady są w bardzo dużym stopniu pouczające, zdecydowanie pomagają i nie należą do tych nudnych.

Megg W
Gość
Ocena :
     

Podejście prowadzących kurs teoretyczny i instruktora Krzysztofa bylo naprawdę super, wszystko na luzie,bez stresu. Przygotowanie do egzaminu na naprawdę wysokim poziomie.

Anna K
Gość
Ocena :
     

Bardzo gorąco polecam tą szkołę! Egzamin państwowy zdany za drugim razem na Odlewniczej. Świetne podejście do kursanta (nawet baby 😉 ) . Moim instruktorem był Krzysztof który wykazał baaardzo dużą cierpliwość i zaangażowanie by mnie nauczyć.. Zawsze punktualnie i bez problemów można było się na jazdy umówić. Nauczył mnie wszystkiego, co powinnam wiedzieć na egzaminie, jak jeździć i na co uważać. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Krzysztofowi za cenną naukę!

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz