6 komentarzy do "Grzegorz N"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Sylwia K
Gość
Ocena :
     

Jeździłam z Panem Grzegorzem z rejonu Okęcie. Jest to instruktor do tańca i do różańca. To profesjonalista z dużym poczuciem humoru i indywidualnym podejściem do kursanta. Jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną. Nie mogłam trafić lepiej 🙂 bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu, ale i do samodzielnej jazdy samochodem. Jego cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy są bezcenne. Zresztą cała kadra to osoby bardzo sympatyczne i otwarte. Wykłady wbrew pozorom bardzo ciekawe i przekazane w bardzo fajny sposób. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę.

Przemek
Gość
Ocena :
     

Znalazłem Jedynkę z „ogłoszenia”i jestem zachwycony- bardzo fajnie zorganizowane wykłady, wszystko zawsze punktualnie, dobry kontakt z organizatorem, po prostu super. Trafiłem na świetnego instruktora- Pana Grzegorza (pozdrawiam serdecznie 🙂 ) – i każdemu polecam- spokojny, cierpliwy, bardzo profesjonalny i z dużą wiedzą. Do tego bardzo ciekawy człowiek prywatnie, nie mogłem trafić lepiej :). Najlepsza rekomendacja- zdałem za pierwszym podejściem 😀

Paweł P
Gość

Bardzo fajna, niedroga szkoła. Szybki i ciekawy kurs teoretyczny. Bardzo zaangażowani instruktorzy. Polecam Grześka – wyrozumiały, ciepły, zawsze podtrzymujący na duchu. Ma świetne luźne podejście do kursanta, oraz Panią Anię, która potrafi doskonale nauczyć, wytłumaczyć i pokazać jak jeździć nie tylko tak, by zdać egzamin. Stanowcza ale przy tym niesamowicie sympatyczna.

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz