12 komentarzy do "Edyta"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mateusz
Gość
Ocena :
     

Egzamin praktyczny (na Bemowie) zdałem bez stresu za pierwszym podejściem, więc myślę iż posiadająca uprzejmą, ugodową i pomocną kadrę pracowniczą szkoła ‚OSK Jedynka’ jest naprawdę godna polecenia !!! Jeździłem z Panią Edytą, którą serdecznie pozdrawiam ! Bardzo sympatyczna i punktualna instruktorka o realistycznym i konkretnym – zwłaszcza jak na kobietę 🙂 – podejściu do kursantów oraz do prowadzenia pojazdu. Profesjonalnie uczy zarówno jeździć (a nie tylko zdać egzamin) jak i prawidłowego zachowania za kierownicą względem innych użytkowników na drodze, co zwłaszcza przy jeździe po mieście jest dość istotne.

Piotr G
Gość
Ocena :
     

Świetna szkoła jazdy! dobra cena za kurs, dobrze zorganizowane i szkoła mieści się w dobrej lokalizacji (centrum). Jeździłam z Edytą, bardzo fajna i luźna atmosfera, profesjonalne, indywidualne podejście do kursanta i bardzo dobrze tłumaczy, nauczyła mnie mnóstwo praktycznych umiejętności i przede wszystkim opanowała mój stres !!! Kurs był wielką przyjemnością i lepiej trafić nie mogłem, dzięki Edycie egzamin zakończył się sukcesem.

Anna B
Gość
Ocena :
     

Po niemal 3 latach niejeżdżenia samochodem, nienajlepszymi doświadczeniami z wcześniejszymi instruktorami i egzaminatorami do egzaminu praktycznego przygotowywała mnie Edyta. Edyta jest osobą profesjonalną, konkretną, spokojną i cierpliwą, która doskonale przekazuje swoją wiedzę i umiejętności. Jednak nie cacka się z brakiem skupienia i myślenia, co dla mnie jest olbrzymim plusem gdyz szybkopozwala ci to wrócić na odpowiedni tor. Nie tylko nauczy cię doskonale zdać egzamin, ale także nauczy cię codziennej, nieco realniejszej eksploatacji samochodu. Gorąco polecam A.

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz