5 komentarzy do "Bogdan"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Adam R
Gość
Ocena :
     

Ogólnie rzecz biorąc, szkoła w porządku, z instruktorem dało radę znaleźć płaszczyznę porozumienia. Podejście wykładowcy bez zastrzeżeń, treściwie i rzeczowo odpowiadał na każde pytanie, ludzie raczej wyluzowani i z dużym zapasem cierpliwości do przyszłych kierowców. Finansowo dobrze zorganizowane, niewielkie problemy z ustalaniem terminów kolejnych jazd.

Krystyna
Gość
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolona. Ceny są przyzwoite. Skończyłam kurs na kat. B. Zdałam wszystko za pierwszym razem. Instruktorzy są bardzo mili, cierpliwi, mają pozytywne nastawienia do kursantów, są profesjonalistami. Jeździłam z Bogdanem. Polecam!!! Radzę przed egzaminem wziąć dodatkową doszkalającą jazdę, mi się przydała =) Zdawałam na Radarowej

Rafał
Gość
Ocena :
     

Suoer podejscie! Wspaniala atmosfera na jazdach, wyrozumiałość i szczególna skrupulatność przy nauce manewrów egzaminacyjnych. Bardzo pozytywnie! Super przygotowanie, dobre samochody, możliwość umówienia się na jazdy właściwie o dowolnej porze od rana do wieczora. Super atmosfera i instruktorzy potrafiący dobrze przygotować do egzaminu! 🙂 bardzo polecam OSK Jedynka! Szczególnie olecam wszystkim jazdy z instruktorem Bogdanem!

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz