10 komentarzy do "Artur"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Agnieszka K
Gość
Ocena :
     

Wspaniały, cierpliwy i uśmiechnięty instruktor. Pan Artur należy do osób, który nie da rady nie lubić, a jazdy odbywaja się w bardzo przyjaznej atmosferze, bez krzyku i złości. Wiedzę, którą przekazał mi instruktor, to nie tylko po to, aby zdać egzamin na prawo jazy, ale również, aby byc dobrym i rozważnym kierowcom. Polecam, polecam, polecam!!!!

Ernest
Gość
Ocena :
     

Naprawdę dobra szkoła jazdy, miałem kilka godzin na Skodzie a cała reszta na najnowszym hyundaiu. Co do samych instruktorów to nie mam żadnych uwag, naprawdę super ludzie, gdy czegoś nie rozumiałem albo miałem problemy to zawsze byli w stanie pomóc. Szczególne pozdrowienia dla Pana Artura bez którego nie mógłbym zdać prawka za pierwszym razem! Atmosfera nauki była przyjemna a czasami wyluzowana bo instruktor nie krzyczał a spokojnie tłumaczył co i jak robić a dodatkowo można było coś pogadać na różne tematy. Polecam szkołe jazdy!!! ~Ernest

Joanna S
Gość
Ocena :
     
W miałam DUŻE SZCZĘŚCIE spotkać p.ARTURA. Super instruktor i fantastyczny nauczyciel. Były to jazdy doszkalające, ale dopiero podczas tych lekcji nauczyłam się bez stresu prowadzić samochód. Pan Artur zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania i cierpliwie wszystko wyjaśniał, pokazywał technikę jazdy i dzielił się swoim doświadczeniem. Lekcje z nim były dla mnie przyjemnością i trochę żałuję, że już się skończyły. Pana Artura będę wspominała z ogromną sympatią – kompetentny, kulturalny, taktowny, opanowany, komunikatywny… same plusy. Dzięki niemu zdałam egzamin i na pewno będę go polecała innym. ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKIEGO INSTRUKTORA JAK p.ARTUR. Panie Arturze – bardzo dziękuję. Niestety, na kursie… Czytaj więcej »

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz