9 komentarzy do "Artur"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ernest
Gość
Ocena :
     

Naprawdę dobra szkoła jazdy, miałem kilka godzin na Skodzie a cała reszta na najnowszym hyundaiu. Co do samych instruktorów to nie mam żadnych uwag, naprawdę super ludzie, gdy czegoś nie rozumiałem albo miałem problemy to zawsze byli w stanie pomóc. Szczególne pozdrowienia dla Pana Artura bez którego nie mógłbym zdać prawka za pierwszym razem! Atmosfera nauki była przyjemna a czasami wyluzowana bo instruktor nie krzyczał a spokojnie tłumaczył co i jak robić a dodatkowo można było coś pogadać na różne tematy. Polecam szkołe jazdy!!! ~Ernest

Joanna S
Gość
Ocena :
     
W miałam DUŻE SZCZĘŚCIE spotkać p.ARTURA. Super instruktor i fantastyczny nauczyciel. Były to jazdy doszkalające, ale dopiero podczas tych lekcji nauczyłam się bez stresu prowadzić samochód. Pan Artur zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania i cierpliwie wszystko wyjaśniał, pokazywał technikę jazdy i dzielił się swoim doświadczeniem. Lekcje z nim były dla mnie przyjemnością i trochę żałuję, że już się skończyły. Pana Artura będę wspominała z ogromną sympatią – kompetentny, kulturalny, taktowny, opanowany, komunikatywny… same plusy. Dzięki niemu zdałam egzamin i na pewno będę go polecała innym. ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKIEGO INSTRUKTORA JAK p.ARTUR. Panie Arturze – bardzo dziękuję. Niestety, na kursie… Czytaj więcej »
Małgosia B
Gość
Ocena :
     

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Artura! Świetnie wszystko tłumaczy, jest cierpliwy i wyrozumiały a przede wszystkim spokojny (nie krzyczy!). Jazdę umila również tym, że można z nim pogadać i wszystkiego nauczyć się od podstaw. Ja idąc na kurs nie miałam pojęcia o tym jak się jeździ a zdałam za pierwszym razem 🙂 Dzięki Artur!

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz