7 komentarzy do "Ania"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marysia Z
Gość
Ocena :
     

Bardzo gorąco polecam tę szkołę jazdy!!! 🙂 część teoretyczna przeprowadzona błyskawicznie z niesamowitą dokładnością, a jednocześnie w przyjemnej atmosferze. Egzamin teoretyczny zdany za 1 razem z maksymalną ilością punktów 🙂 Jazdy miałam z Panią Anią – najlepsza instruktorka pod słońcem!!! Niesamowicie cierpliwa kobieta i do rany przyłóż. Wiedzę ma ogromną jak również dobrze umie ją przekazać. Egzamin zdany za 4 razem, ale to bardziej zależało od charakteru nieodpornego na presję i stres. Przygotowanie bez zarzutu. Bardzo serdecznie polecam 🙂

Michał K
Gość
Ocena :
     

Szkoła godna polecenia, wszystkie formalności sprawnie załatwiane, miła atmosfera na wykładach jak również w samochodzie, a do tego stosunkowo niska cena kursu sprawiły, że jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam Panią Instruktorke Anne, która dała mi dużo rad. 30 godzin jazd minęło w przyjemniej, bezstresowej atmosferze. Egzamin państwowy teoretyczny jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem. Polecam!

Witek
Gość
Ocena :
     

Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam tę szkołę. Jeśli ktoś ma zamiar się dopiero zapisać poproście, żeby Anna została waszą instruktorką. Tylko proście ładnie. Świetna instruktorka, z każdym sobie poradzi. Zdałem na Bemowie za pierwszym podejściem.

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz