7 komentarzy do "Andrzej D"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kasia
Gość
Ocena :
     

Kurs teoretyczny był bardzo krótki (co w moim przypadku jest dużym plusem), ale zawiera wszystkie ważne informacje, wystarczy przyjść, posłuchać i porobić troche testów. Na cześć praktyczną został mi przydzielony instruktor Andrzej D. Jeżdżenie z Andrzejem to była czysta przyjemność, świetny kontakt z instruktorem. Nauczyłam sie nie tylko jeździć, ale tez polubić jazdę. Na egzaminie znałam dokładnie każde miejsce na którym wykonywałam manewry, wiedziałam gdzie uważać i z jakimi pułapkami sie liczyć. Polecam z całego serca! (Zdane na bemowie za drugim razem 🙂 )

Magda K
Gość
Ocena :
     

To mój drugi pełny kurs, w końcu czułam się swobodnie, instruktor p. Andrzej D. świetny: otwarty, cierpliwy, atmosfera była sprzyjająca pokonaniu wcześniejszym lęków i obaw dot. poruszania się samochodem. Ważne jest by instruktor był dobrze dobrany i żeby nie „krzyczał”, piszę o tym bo za pierwszym razem w innej szkole miałam takiego instruktora który krzyczał i świetnie zniechęcił mnie na podejście do nauki prawa jazdy na około 6 lat.. Polecam tą szkołę „JEDYNKĘ” i w szczególności p. Andrzeja

Agnieszka M
Gość
Ocena :
     

Gorąco polecam tą szkołę jazdy. Wszystko przebiegło profesjonalnie i w miłej atmosferze. Szczególnie polecam Pana Andrzeja Domagalskiego. Jest to instruktor z powołania, zawsze pomocny i cierpliwy. Jesli uczyć się jazdy to tylko z nim.

Dodaj komentarz

Powiadom o
avatar
wpDiscuz